Nowoczesne aranżacje przedszkoli i żłobków, w których tapety dla dzieci i nauka idą w parze.

Placówki edukacyjne coraz częściej maja wiele do zaoferowania swoim pupilkom a rodzice coraz częściej wybierają miejsca bezpieczne, estetyczne i otwierające horyzonty ich dzieciom. HDRD również stara się aby tapety dla dzieci i nauka były sobie bliskie.

Firmy aranżacyjne często wracają do nas z pytaniem i prośbą o współpracę przy projektowaniu pokoju zabaw czy sal edukacyjnych. Wybieramy wówczas wzory, które są bliskie światu dziecięcemu, które nie będą swą barwą i wzorem rozpraszać koncentracji dziecka, które będą wyciszały przestrzeń i staną się prawie niewidzialnym tłem w całej kompozycji.

TApety dla dzieci i nauka

OlArchitekci pokój zabaw i nauki

Przestrzeń wspierająca naukę to przestrzeń jasna, czysta, minimalistyczna i geometrycznie uporządkowana. Bliskim nam są idee nauk Montessori gdzie wszystkie materiały są w zasięgu dzieci, mebelki są wystarczająco niskie, aby dzieci mogły siedzieć wygodnie a  dekoracje umieszczone są na wysokości ich oczu. Kolorystyka wnętrza powinna być stonowana, mebelki i zabawki proste, z naturalnych materiałów. Stworzenie przyjaznej i wyciszającej aranżacji wspiera edukację, przyswajanie wiedzy i łatwości porządkowania przedmiotów po zabawie.

Tapety dla dzieci w pokoju zabaw:

Tapety dla dzieci i nauka

Tapety dla dzieci w hotelu Aspen

Tapety w przedszkolu:

Mural Friends

Tapeta w przedszkolu „Kids College”

tapeta dla dzieci four seasons

Tapeta w przedszkolu „Kids College”

tapety dla dzieci i nauka

Magazyn przedszkole w swym ostatnim katalogu umieścił nasze propozycje tapet do wnętrz dziecięcych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.