Novelies nie tylko wniósł do pokoju meble, tapety dla dzieci i niemowląt – przede wszystkim tchnął nowego ducha w te przepiękne aranżacje.

Znana marka mebelków do pokoi dziecięcych zaprosiła nas do wspólnej zabawy, wynikiem której podzielimy się z wami w dzisiejszym poście. Meble, z jasnego drewna, białe dodatki i wykończenia, urocze pluszaki, stylowe żyrandole, bajkowe dywany, tapety dla dzieci i niemowląt naszej marki – to wszystko nieźle urządziło wnętrza dla małych lokatorów.

Przyjrzyjmy się im przez chwilę z bliska. Nie tylko mają swój urok w prostym, nowoczesnym stylu, przede wszystkim zachwycają nas swoim świetnym i rzetelnym wykonaniem, kolorami, łączeniem materiałów, kształtem.

W towarzystwie naszego murala Friends i z surowej sklejki dekorów wkraczamy w pokój w skandynawskim stylu.

Tapeta dziecięca Friend oraz biała komoda novelies

Gładkie fronty mebli zapewne ułatwią utrzymanie czystości i zmywanie zabrudzeń. Świetnie idą w parze z naszymi tapetami, które również można delikatnie przemywać.

Kolorystyka mebli to w przeważającej części biel, ale również można znaleźć nie jedną dla siebie alternatywę.

tapeta dziecięca friends i szaro niebieska komoda

W dobie mody na tropikalne klimaty i wnętrza pełnych egzotycznych liści i kwiatów Novelies zaaranżował pokój w biało zielonej tonacji. Do pokoju zaproponował solidnie wykonane mebelki w kolorze ecru,  wygodne obszerne łóżko, miękkie wełniane dywany, naszą tapetę w zielone kropeczki, oraz dodatki z naturalnych surowców. Dzięki temu wszystkiemu  do pomieszczenia wpadło więcej ciepła, świeżości i delikatności.

plakat dziecięcy małpka mebelki novelies

Tapeta w zielone kropki

Idea mebli jest bliska również naszej głównej idei – nie zakłócać przestrzeni dziecka tylko być jej cichym tłem. Ta myśl pozwoli dzieciom na wprowadzenie swoich kolorowych dodatków oraz upiększeniu pomieszczenia według własnych upodobań.

Tapeta dziecięca gwiazdki simple gold i mebelki novelies

Pokoje dziecięce powinny być przytulnym zakątkiem z miejscem do nauki i miejscem do zabaw i wypoczynku. Oświetlenie stawiamy na pierwszym miejscu, a nic tak dobrze nie odbija światła jak białe powierzchnie mebli i ścian. Dzieci przechowują w swoich pokojach rozmaite skarby w większości są to rzeczy zrobione przez niech samych. Wśród bieli staja się one piękną dekoracją i nie zatłaczają sztucznie przestrzeni.

Mamy nadzieję, że aranżacje Novelies zainspirują niejeden dom.